Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

Jakie proponujecie piosenki na Wesele?

22 lip 2008, 18:45

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum

01 wrz 2008, 15:10

2 tyg. temu bylam na weselu u kolezanki i jak orkiestra zaczela grac Winda do nieba to myslalam,ze bede szczeke z podlogi zbierac z szoku ...Przeciez ta piosenka w zadnym wypadku nie nadaje sie na wesele...Owszem ladna ale bardzo smutna.Kapela,ktora spiewala te piosenke u mojej kolezanki chyba nigdy tak naprawde nie wczula sie w slowa,bo jak parze mlodej mozna zagrac cos tak dolujacego i to jeszce na 1wszy taniec :ico_szoking:
Natomiast piosenka Seweryna Krajewskiego Wielka milosc wprawia mnie o lzy wzruszenia :ico_haha_01: Zawsze placze jak ogladam kasete z wesela od mojej kuzynki.Chyba nie znam lepszej piosenki na 1wszy taniec :ico_brawa_01:

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum

02 wrz 2008, 12:09

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek

02 wrz 2008, 22:40

My niedawno mieliśmy ślub i mieliśmy całkiem inną muzykę niż przeważnie.
Biorąc pod uwagę że nie trawię na weselu utworów typu Majteczki w kropeczki ani wszelkiego rodzaju Disco Polo, znaleźliśmy orkiestrę która grała rocka i muzykę dyskotekową.
Owszem Jedzie pociąg było :ico_oczko:
Wybawiłam się jak nigdy :-) z resztą goście też :ico_oczko:

A co do pierwszego tańca to my akurat mieliśmy Christine Aguilera "Beautiful"
Uważam że pierwszy taniec powinien być przy kawałku, który jest nam bliski i coś nam przypomina (np pierwszy pocałunek), a nie standardowy jak "Pierwsza miłość"
Oczywiście nikogo nie mam zamiaru obrazić bo to zawsze jest kwestia gustu i upodobań :ico_oczko:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła

20 wrz 2008, 15:06

A wiecie ze jeszcze sie nie zastanawialam nad piosenkami :ico_olaboga:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!

23 wrz 2008, 11:05

u nas na weselu była naprawdę różniasta muzyka, o to poprosilismy zespół, to dzięki niemu wszyscy świetnie się bawili, nie chciałam tylko zabaw, było rzucanie welonu, muszki i tyle.

ja nie wiem, jaką mielismy pierwszą piosenkę, nie pamiętam, załowałam tylko,ze nie grali Skaldów 'wszystko mi mówie,ze mnie ktos pokochał"
w moich rodzinnych stronach hity weselne: windą do nieba, przetańczyc z tobą chcę całą noc i wielka miłosc

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków

08 paź 2008, 11:38

mi sie wlasnie marzy taka orkiestra o jakiej pisze Aga26...grajaca rocka,muzyke dyskotekowa i oczywiscie kilka takich standardowych utworkow weselnych ktore zachecaja do zabawy mile widziane,ale nie wyobrazam sobie calego wesela w tych rytmach... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a na piosenke do swego pierwszego tanca to chyba kazda para mloda powinna sobie wybierac a nie ze orkiestra narzuca...

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania

03 gru 2008, 00:49

Ja na cywilnym miałam właśnie "windą do nieba"...i to wcale nie było dołujące...my tego chcieliśmy więc tak było i było super :-D

Wróć do „Być kobietą”