Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

10 kwie 2016, 12:38

Samemu, zdecydowanie zająć się tym samemu. Może konsultant byłby bardzo pomocny, ale dla mnie to tylko niepotrzebne generowanie dodatkowych kosztów. Jeżeli jednak ktoś ma pieniądze i uważa, że tak byłoby lepiej, to jego wybór, ja nigdy bym się na coś podobnego nie zdecydowała.

GreenFlowerz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

11 kwie 2016, 23:41

Według mnie najlepiej organizować wszystko samemu. Na konsultancie można się przejechać, a tak mamy pewność, że wszytko będzie po naszej myśli.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

16 maja 2016, 11:19

Organizując ślub samemu z jednej strony można wszystko kontrolować i być na bieżąco,ale minusem jest dużo czasu jaki musimy na to poświęcić i załatwienie wielu formalności jakie na nas czekają. W przypadku konsultanta nie ma tego problemu :)

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

23 cze 2016, 11:58

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

07 lip 2016, 08:32

Ja bym wszystkim się sama zajęła. wesele najlepiej zorganizować w jakimś spokojnym miejscu np tutaj http://www.hotelfajkier.pl/wesela Hotel jest przepiękny i dostosowany do potrzeb gości.
Sama z chęcią zorganizowałabym tam swoje wesele. Niestety póki co nie planujemy z narzeczonym slubu i będę musiala jeszcze trochę poczekać.

CRAZZY
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

07 lip 2016, 11:49

spokojnie sama ogarniesz :) każdy tak się denerwuje , że to tyle załatwiania, a wcale nie ma tak źle.

ingrid
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

07 lip 2016, 16:41

Jak ktoś szuka oszczędności, to warto zająć się wszystkim samemu. Dzisiaj można dużo rzeczy kupić w necie, wynająć czy kupić używane - w ogóle niezniszczone suknie ślubne dziewczyny sprzedają za połowę ceny, żeby tylko w szafie się nie kurzyły. Organizacja wesela wcale nie jest trudna :) Jak ktoś jest zarobiony i nie ma czasu nawet na oglądanie sali czy wybór zaproszeń, to lepiej zlecić to chyba konsultantowi.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

25 lip 2016, 00:06

Nie wiem, co się porobiło, że teraz nawet żeby zorganizować swój własny ślub, potrzebny jest jakiś konsultant. Wiele osób pisze o problemie z wyborem zaproszeń. Sprawdźcie sobie zaproszenia z probitus.pl bo według mnie mają wszystko, co powinny mieć zaproszenia ślubne. Łączą w sobie elegancję i lekkość. Skoro już macie zaproszenia, to tak samo zróbcie z innymi elementami, a nie będziecie musieli korzystać z niczyjej pomocy.

Anka76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

13 wrz 2016, 05:49

Ślub to jeden z najważniejszych kroków wżyciu większości dorosłych ludzi. Jeśli ceremonia ma odbyć się jesienią lub zimą,sugeruję zajrzeć tutaj http://podolodzy.pl/jak-dbac-o-stopy-jesienia-i-zima/ Sądzę, że warto już teraz, letnią porą przygotować stopy na tak duży wysiłek w tym specyficznym dniu. Nie ma co stresować się na chwilę przed....

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy

14 wrz 2016, 13:23

Moim zdaniem warto wynająć konsultanta. Zobacz sobie chociażby ofertę tej firmy http://www.greatday.pl/ Zajmują się od dawna organizacją wesel, na pewno ci pomogą. Sama zastanawiam sie nad zgłoszeniem się do nich. Ślub mam w przyszłym roku i chciałabym aby wszystko było na tip top.

Wróć do „Być kobietą”