ania ch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

05 mar 2009, 18:10

milkamilk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Re: Mam 17lat_Jestem w ciąży_Mój chłopak chce mi odebrać dzi

01 lut 2012, 01:58

hej
jestem w podobnej sytuacji , tyle ze z ty ja mam 28 lat a ojciec dziecka 31.ale zaczne od poczatku, odkad tylko sie poznalismy tesciowa niby taka fajna kobitka ale ciagle jej cos nie pasowalo np ze widac mi zylaki spod spodenek i najlepiej mi w dzinsach , ze mam duz faldy na brzuch a w moim wieku to byla ona top model . ( chociaz slyszalam z innego zrodla ze byl na odwrot) raz powiedziala ze nie daze do jakiegos celu w zyciu bo nie wrocilam na studia ktore kiedys przerwalam , a potem jak zaczelam studiowac to kazala m jeszcze do tego pojsc an studium i pracowac na trzy zmainy, ale to nic , ciagle mnie podpier.....ze albo gadam przez tel albo ze zagralam w jakas gre na necie i tak w kolo macieju , a on zaczol mnie od tamtej pory sprawdzac na jakie strony wchodze , musial miec haslo do mojego maila , facebooka i nk . jezeli zmienilam to byly kłotnie ze pisze znowu z jakim palantem i tak w kolko. no iii stalo sie zaszlam w ciaze a pierwsza jego mysl po tym jak napisalam mu ze na sto p[rocent bedziemy rodzicami to mi odpisal ze to dziecko dentysty bo wted jak mialo byc zaplodnienie to mialam byc u denstysty a nie z nim , zreszta caly czas w jego oczach i jego matki jestem zwyklą kur.... i szmata , od kilku dni inaczej do mnie sie nie odnosi jak szmata czy kur......i starszy mnie ze zabierze mi dziecko bo kiedys mialam depresje , co ja mam robic blagam ja nie oddam mu mego dziecka co robic pomocy

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu

01 lut 2012, 12:12

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu

01 lut 2012, 16:47

milkamilk, pakuj się !!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...

01 lut 2012, 20:54

milkamilk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

01 lut 2012, 23:58

aisuga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

Re: Mam 17lat_Jestem w ciąży_Mój chłopak chce mi odebrać dzi

22 paź 2012, 10:09

Współczuje... Trochę orientuje się w prawie więc może chociaż tak pomogę. Tutaj jest dokładnie napisane co się musi wydarzyć żeby odebrać władzę rodzicielską http://e-prawnik.pl/artykuly/prawo-rodz ... staje.html i wygląda na to, że narazie prawo jest po Twojej stronie. Gdy tyllko znajdziesz jakiś punkt zaczepienia dopytuj prawnika jak z tego wybrnąć. Trzymaj się

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”