Strona 1 z 12

Tabletki na odchudzanie

: 11 cze 2012, 19:53
autor: pati00-a
Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.

: 20 cze 2012, 18:04
autor: Daga
Na twoim miejscu nie ryzykowałabym ze ściąganiem tabletek ze Stanów i innych krajów. Chyba, że mają certyfikat bądź masz zaufaną osobę, która ci to załatwi. Osobiście zaczęłam przyjmować na odchudzanie i obniżenie cholesterolu suplement Betalip. Jest o tyle fajny, że ma konsystencję kleiku więc nie obciążasz wątroby proszkami. Dodatkowo dieta i ćwiczenia. Po jakimś czasie z całą pewnością zobaczysz efekty

Re: Tabletki na odchudzanie

: 23 paź 2012, 14:05
autor: mamatoja
Ja łykałam jakieś tabsy na pół godziny przed aerobikiem uprzednio wyszukując informacji w necie.. jakieś tam na przyspieszenie zamiany tkanki tłuszczowej na mięśnie.
Ale w ściąganie jakiś tabletek nie wiadomo skąd to bym się nie skusiła...

Re: Tabletki na odchudzanie

: 18 sty 2013, 15:51
autor: choto
Zawsze śmiałam się kiedy laski mi mówiły, że straciły kg na tabletkach. Mnie nie pomagała ani dieta, ani ćwiczenia, a tabletki?
Najśmieszniejsze jest jednak to, że kiedy wprowadziłam foreverslim, to kilogramy zaczęły lecieć. Może nie jakoś intensywnie, ale po 1-5 tygodniowo. Tak zleciała moja nadwaga, ale mocno również odmieniłam moje przyzwyczajenia żywieniowe.

Re: Tabletki na odchudzanie

: 31 sty 2013, 22:34
autor: cyn_inspiration
Witam również czegoś szukam co by wspomogło mnie w zgubieniu kg. Kiedyś jadłam same warzywa, i jakieś takie lekkie rzeczy plus ćwiczenia , piłam czerwoną herbatę bio active czy jakoś tak się nazywa i muszę przyznać ze coś tam pomagała spala tłuszcz ale coś nie na tyle ile bym chciała. Tylko że to dawno było teraz jeszcze sporo mi zostało po ciąży i jeszcze więcej przybyło :(. Nie mam czasu na ćwiczenia na nic go nie mam cale dnie jak robot kuchenno domowy :/ więc czytam tak wasze wypowiedzi i również zastanawiam się nad tabletkami czy czymś takim oraz jakaś dietą

Re: Tabletki na odchudzanie

: 13 lut 2013, 16:27
autor: Bella25
Wydałam kupę kasy na herbatki, tabletki i inne specyfiki. Dopiero Therm Line Forte zadziałały. Schudłam pierwszy raz, a można powiedzieć, że odchudzam się od zawsze. spróbuj. Polecam.

Re: Tabletki na odchudzanie

: 17 kwie 2013, 15:47
autor: grzesznica
wydaje mi się, że poleganie jedynie na tabletkach za dużo nie da. Podobnie jak korzystanie z takiego wynalazku jak bez żadnego pomysłu. Ale jeśli wiesz jak racjonalnie podejść do tematu diety z pewnością okaże się bardzo pomocna.

ja łykam minilinię

: 23 kwie 2013, 21:23
autor: rkrecona13
dla mnie skutecznym środkiem na pozbycie się paru kilogramów okazał się suplement diety minilinia, w ciągu miesiąca spadło 4 kg. Zdecydowałam się na tabletki ponieważ jedyną aktywnością ruchową na jaką mnie stać to spacer. Do tego piję dużo wody i chudnę. :-)
Dodatkowym atutem jest to że suplement jest na bazie roślinek, więc powinnienbyć bezpieczny dla mnie.

Re: Tabletki na odchudzanie

: 29 maja 2013, 19:56
autor: IwonaWaleczko
Ja przetestowałam tabletki Forever Slim i dla mnie zadziałały. Są ściągane z USA więc prawdo podobnie mówisz o nich :)

Re: Tabletki na odchudzanie

: 17 cze 2013, 20:03
autor: martiB
Możliwe, że słyszałaś o slimette, bo to bardzo popularne za oceanem. Niedługo kończy się sesja i w końcu mam zamiar wziąć się za swój wygląd, dlatego również szukam jakichś suplementów, a na wielu forach o tych właśnie przeczytałam sporo pozytywnych komentarzy.