kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

01 lut 2015, 19:36

hmm moze to glupie, ale ja jakos lubie sie odchudzac stosujac dodatkowo jakis suplement diety. Odnosze wtedy wrazenie, ze robie wszystko co tylko moge, aby schudnac. Teraz aktualnie testuje i musze stwierdzic, ze niezle dziala:>

dott
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

03 lut 2015, 19:37

Jeszcze o takim nie słyszałam, to chyba jakaś nowość?
Ideałem jest wyeliminować zupełnie cukier z diety, efekty są zauważalne prawie natychmiast. W krytycznej sytuacji, kiedy już muszę posłodzić często robię to syropem Paola. :-D

zuzankowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

01 kwie 2015, 05:40

Ja jakoś nie umiem być na diecie. Nie lubię ograniczeń, ale racjonalne odżywianie pozwala mi na pewną kreatywność w komponowaniu moich posiłków, tylko ze muszę wiedzieć co mogę, a czego nie. Kto odmówiłby sobie świeżego chleba? :) Ja nie muszę, pod warunkiem, że jest to w 100% żytni na zakwasie z piekarni :)

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki

15 kwie 2015, 11:31

Dobre i wartościowe porady, typu: w jak najkrótszym czasie? Były by na miejscu. Czasami sama rutyna nie wystarczy. Potrzebne są bodźce, które będą nas umacniać i podbudowywać :-)

fibi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

20 kwie 2015, 21:23

No wybór jest ogromny, możesz dołożyć np spalacz tłuszczu przeznaczony dla kobiet np. taki jak ten możesz też zażywać białko i kreatynę aż w końcu będziesz wyglądać jak kulturystka. Są też takie fajne wspomagacze treningowe... nie wiem jak to nazwać, suplementy dzięki ktróym jesteś bardziej wydolna i efektywniej ćwiczysz, zażywa się je na pół godziny przed ćwiczeniami. Możliwości jest masa, trzeba tylko wiedzieć co chce się osiągnąć ;)

Kamilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

21 kwie 2015, 00:36

Dużo śpij, świeże powietrze, nie opuszczać posiłków bo przez to się jest rozdrażnionym i ma się ochotę zjeść wszystko. Tu jest kompendium takich podstawowych zasad żeby schudnąć a się nie zamęczyć

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

25 kwie 2015, 10:35

Ja przez wiele miesięcy walczyłam z nadprogramowym tłuszczykiem. Dieta i ćwiczenia nie pomagały. Efekty były marne. Na siłowni laski polecały suplementy na odchudzanie a szczególnie therm line fast. Postanowiłam spróbować. I faktycznie, po miesiącu zauważyłam, że spodnie zrobiły się luźniejsze a waga pokazała 3kg mniej.

krzywenogi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

22 cze 2015, 12:10

I dobry balsam/mleczko do tego! Dużą różnicę robi to, czy dodatkowo nawilżamy skórę... Ja ostatnio kupiłam i oprócz ładnego zapachu mam fajny efekt :)

karolusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

30 cze 2015, 12:25

Może ? Czytałam, że powoduje rozkład tłuszczu w tkance tłuszczowej i pobudza trzustkę do produkcji insuliny, a co za tym idzie - chudniemy szybciej. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że suplement wykonany jest z naturalnych składników - z liści i korzenia.

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy

30 cze 2015, 13:04

możesz spróbować dorzucić suplement. ktoś już wspomniał o therm line fast, mogę potwierdzić, że jest on całkiem skuteczny. ma dobry skład, substancję aktywną sinetrol, która jest baaardzo ok w porównaniu do innych spotykanych w tabletkach na odchudzanie. mi udało się zrzucić sporo na therm linie, bo połączyłam branie tabletek z dietą i aktywnością fizyczną. takie połączenie przynosi najszybsze i najbardziej spektakularne rezultaty.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”