Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka

Re: Wspomagacze odchudzania

07 lut 2017, 14:01

To o czym piszecie, czyli te wszystkie wspomagacze odchudzania to nic innego jak efekt placebo i nigdy nie będą stanowić podstawy podczas procesu odchudzania, tutaj musimy zainwestować przede wszystkim w dietę oraz systematyczny trening aby to miało jakiś sens. Suplementy są jedynie pobocznym dodatkiem.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza

20 mar 2017, 14:49

poza suplementami i dodatkami bardzo dobrze przyspiesza przemiane materii bieganie i wszystkie cwiczenia wysilkowe trwające dlugo np tez rower. Organizm pozniej jest nakrecony jeszcze w noc i na nastepny dzien. Ja sobie trenuje w Saturn Fitness swoj standardowy trening a po jeszcze ide na rower na 1-2 godzinki i jest super

marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

07 kwie 2017, 22:11

ja jestem ostrożna w tym temacie,stosowałam rozne herbatki wspomagajace i owszem jakis efekt był ale niestety moje jelitka tak się rozleniwiły ze jak tylko przestawałam pić to niestety nie mogłam się wypróznic,zrobiłam kuracje dicopegiem 10g który pomógł mi to wyregulować i teraz juz nic nie biore,biegam 3 razy w tygodniu i odstawiłam białe pieczywo-mysle ze efekty przyjda szybciutko :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka

14 kwie 2017, 10:28

Dlatego też o tym mówię- wspomagacze to efekt placebo, począwszy od tabletek po przez wszystkie cudowne herbatki odchudzające. Efekt będzie mizerny i stracimy czas oraz pieniądze, są inne sposoby walki z nadwagą, tylko wymagają od nas zdecydowanie większego wysiłku.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla

15 cze 2017, 23:10

To co Ty piłaś, jak Ci jelita rozleniwiło? Coś na przeczyszczenie? Nie tędy droga. Jak już pić jakieś herbaty to lepiej wybierać takie ziołowo-owocowe, wspomagające spalania, albo ograniczające apetyt jak big-active.

Coolka
Maniak forumowy
Maniak forumowy

29 cze 2017, 18:44

Jak dla mnie to powinni wszyscy się zastanawiać nad zasadą "przede wszystkim nie szkodzić!".

Leganko, herbatki nie są cudownie odchudzające tylko mają działać na zasadzie suplementów. Wspomagają odchudzanie, a nie potrafią czarować :) Dorota pisała o Big-Active. Próbowałaś ich?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

03 lip 2017, 07:38

Dziewczyny no dajcie sobie spokój.... Naprawdę sądzicie, że pomogą Wam jakieś herbatki? Również przechodziłam taki okres kiedy byłam pewna,ze coś takiego mi pomoże. Ale na odchudzanie są skuteczne jedynie:
odpowiednia dieta
sport
oraz ewentualnie wspomaganie się błonnikiem. Nie takim w tabletkach ponieważ taki nie dziala ale konkretnym w formie babki.Mogę tutaj polecić Fibra Vitale ( które poleciły mi dziewczyny na siłownie). Ogólnie super ~!

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

03 lip 2017, 10:17

noya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

07 lip 2017, 08:40

Ja pije tą Big Active, to co na pewno robi to zabija mój apetyt :D a wiec myśle ze działa, pije ją od 3 miesięcy z przerwami tygodniowymi.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum

07 lip 2017, 09:55

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”