detliko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

Re: Jak promować własny sklep internetowy

27 gru 2017, 14:18

Wejdź i sprawdź na blogu jak pozyskać klientów oraz zwiększyć sprzedaż!

Marysia47
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

27 sie 2018, 14:43

Hej, mam trochę inne pytanie.

Wraz z mężem założyliśmy firmę i chcielibyśmy ją wypromować.Oferujemy również usługi online. Znaleźliśmy firmę Strategiczni.pl
Zajmują się pozycjonowaniem. Co o nich powiecie? Warto? :) Czy lepiej zrobić to na własną rękę?

daga90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

04 wrz 2018, 19:08

andrzejtomaszczuk92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy

14 sty 2019, 12:38

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to chyba najlepiej sprawdza się pozycjonowanie i AdWords. Z tym drugim problem jest taki, że często branża jest obłożona i ta forma reklamy po prostu staje się droga. Z pozycjonowaniem wygląda to trochę inaczej, bo wiele sklepów w ogóle tego nie robi. Dzięki temu można na wiele haseł wskoczyć na szczyt wyszukiwarki google za małą kasę. Najlepiej będzie, gdy zerkniesz na stronę icomseo.pl/pozycjonowanie i się z nimi skontaktujesz - na pewno podpowiedzą jak wygląda pozycjonowanie w danej branży i co można ugrać ;) Współpracuję z nimi od lat, znają się na pozycjonowaniu :D

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka

10 cze 2019, 10:28

Tak, pozycjonowanie to klucz do sukcesu :) ale też działania w social mediach - teraz każdy klient znajduje się właśnie tam, więc przez odpowiednie działania w mediach społecznościowych można zyskać wiele. W social mediach można z powodzeniem działać samemu. Ja działam i efekty są na prawdę widoczne. Trochę poczytałam, zrobiłam kilka kursów internetowych i działam - praktyka coraz więcej mnie uczy dlatego, myślę że warto. Polecam Wam kilka interesujących treści, jak na przykład https://www.birdcode.pl/blog/jak-wypromowac-sklep-internetowy-o-mediach-spolecznosciowych. Wczytajcie się i działajcie ! :)

Minuszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła

22 gru 2019, 13:13

A w jaki sposób założyliście swój sklep internetowy? My na nazwa.pl znaleźliśmy możliwość załozenia sklepu od podstaw. Dobrze to działa, wszystko jest intuicyjne, łatwe w obsłudze i dobrze działa, bardzo sprawnie

Wróć do „Prawo, praca i polityka”