Zdrowie

GALOMEGA FORMUŁA IQ DLA DZIECI – DOBRA PAMIĘĆ, BYSTRY UMYSŁ

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdrowie naszych dzieci jest dla nas niezwykle ważne. Jako rodzice mamy świadomość, że potrzebują one zróżnicowanej i zbilansowanej diety, bogatej w wiele różnych składników, które zapewnią prawidłowy rozwój i kondycję organizmu. Jednak w obecnych czasach nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom i sobie, nawet przy urozmaiconych posiłkach, wszystkie potrzebne składniki. Wpływa na to rozwój technologiczny, który dostarcza nam gotowych do spożycia produktów, także artykułów wysokooczyszczonych, przetworzonych, które często pozbawione są wielu cennych dla zdrowia składników, między innymi NNKT (Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych), a organizm ludzki nie jest w stanie sam ich wytwarzać. Drugim czynnikiem wpływającym na powstawanie niedoborów pokarmowych może być ciągły pośpiech, w jakim żyjemy.

Ocena przeprowadzona na zlecenie firmy GAL dowiodła, że dieta bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe znacznie poprawia koncentrację u dzieci, jak również zwiększa ich potencjał intelektualny.

Dbając o rozwój naszych dzieci, firma GAL stworzyła preparat GALOMEGA FORMUŁA IQ -przeznaczony jako uzupełnienie codziennej diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) z rodziny Omega-3 i Omega-6, które dzięki specjalnie wyselekcjonowanej proporcji kwasów EPA, DHA i GLA wywierają korzystny wpływ na zdolność uczenia się i koncentrację.
Źródłem kwasów grupy OMEGA-3 są ryby morskie: łosoś, tuńczyk, śledź czy makrela. Aby dostarczyć dziecku ilości kwasów Omega-3 zawartej w dziennej dawce preparatu GALOMEGA FORMUŁA IQ należy w codziennej diecie uwzględniać około 150 g ryb morskich. Bogate w kwasy OMEGA-6 są natomiast oleje roślinne: olej z ogórecznika, wiesiołka, słonecznikowy czy sojowy.

Preparat GALOMEGA FORMUŁA IQ skierowany jest do dzieci i młodzieży mających problem z nauką, zapamiętywaniem i przyswajaniem wiedzy.
GALOMEGA FORMUŁA IQ może być podawany dzieciom już od trzeciego roku życia. Wtedy właśnie kwas EPA zaczyna być dla organizmu ważniejszy od kwasu DHA.
Jeżeli dziecko nie jest w stanie połknąć kapsułek, wyjściem z tej sytuacji może być przecięcie kapsułki i wyciśnięcie oleju na łyżeczkę, dodanie go do jedzenia lub picia.

Teraz preparat Galomega Formuła IQ dostępny w nowej szacie graficznej.

GALOMEGA FORMUŁA IQ jest dostępny w aptekach bez recepty. Cena det. (150 kapsułek elastycznych) – ok. 30 zł.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Comments are closed.