Zdrowie

GALUSIE – ŻELKOWE WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

Pinterest LinkedIn Tumblr

Z myślą o najmłodszych członkach rodziny, firma GAL wprowadziła na rynek nowe, owocowe, pyszne żelki witaminowe – GALUSIE – które uzupełniają codzienną dietę naszych podopiecznych w niezbędne witaminy i minerały.

GALUSIE przeznaczone są dla dzieci w okresach wzmożonej aktywności fizycznej i intelektualnej oraz pomocniczo w czasie zwiększonej zachorowalności i obniżonej odporności organizmu. Regularnie stosowane, wspomagają właściwy rozwój i wzrost naszych pociech.

GALUSIE zawierają witaminy z grupy B (ryboflawinę, kwas pantotenowy, kwas foliowy, niacynę, B12) , witaminy A, D, E, H oraz rutynę i cynk. Kompletny skład żelków pomaga utrzymać prawidłowy rozwój układu kostnego, krwionośnego i nerwowego, co ma znaczenie szczególnie w okresie wzrostu młodego organizmu. Preparat został dodatkowo wzbogacony w cynk i rutynę, dzięki czemu wspiera naturalne mechanizmy obronne dziecka w tzw. „okresie przeziębieniowym”.

GALUSIE są owocowymi żelkami do żucia. Dzięki pysznemu smakowi i przyjaznej formule żelowej, chętnie sięgną po nie najbardziej wybredne maluchy.

GALUSIE można stosować już od 3. Roku życia. Dawkowanie „raz dziennie” sprawia, że opakowanie 250 g. żelków wystarczyć może na półtora miesiąca!

GALUSIE są suplementem diety, dostępnym w aptekach.
Cena (ok. 50 żelków) – ok. 13,50 zł

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Comments are closed.