Produkty kulinarne

Gotować czy odpoczywać? Oto jest pytanie!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie masz pomysłu co zrobić dziś na obiad? Producent ZPOW Dawtona  proponuje wyśmienite, gotowe sosy, które można podawać na różne sposoby, w zależności od preferencji smakowych. Ponadto sosy Dawtona zostały wybrane przez konsumentów Produktem Roku.

Wychodzisz rano do pracy lub na uczelnię, wracasz po południu do domu i zaczynasz sprzątać, uczyć się, prać, gotować… A gdzie czas na odpoczynek? Żeby wygospodarować nieco więcej czasu dla siebie skorzystaj z serii gotowych sosów Dawtona.

Każda z nas dobrze wie, że bycie kobietą to ciężka praca. Kobiety: narzeczone, żony, matki – zabiegane, zmęczone, przemykają ulicami śpiesząc się z pracy do domu, gdzie zamiast odpoczywać dalej będą spełniać obowiązki. I tak od rana do wieczora, ta praca nigdy się nie kończy… Codzienne problemy i wyzwania dosłownie wysysają z nas całą energię i kiedy w końcu przychodzi upragniony czas wypoczynku często okazuje się, że jeszcze jest coś do zrobienia a potem jeszcze coś i tak w kółko… Co zrobić żeby chociaż trochę ulżyć sobie w codziennych obowiązkach i wygospodarować odrobinę czasu na relaks? Czy to w ogóle możliwe? Drogie zabiegane i spieszące się panie, firma Dawtona postanowiła wyręczyć i nieco odciążyć nas w tych codziennych obowiązkach. Dzięki niej nie będziemy musiały tracić czasu na przesiadywanie w kuchni. Seria gotowych sosów do dań Dawtona zmienia monotonne i długotrwałe gotowanie w czynność szybką i przyjemną. Możemy wybierać pomiędzy ośmioma różnymi sosami, których smaki inspirowane są specjałami kuchni z innych krajów. Możemy rozsmakować się w daniach z sosem Mediolańskim, Neapolitańskim, Bolońskim, Meksykańskim, Słodko – Kwaśnym, Węgierskim, Pomidorowo – Śmietanowym albo Greckim. Dodatkowo, wykorzystując sosy Dawtona, odpada nam jeszcze jeden obowiązek: wymyślanie coraz to nowych potraw obiadowych. Dawtona także o tym pomyślała i na każdym słoiku z sosem umieściła propozycję na danie z wykorzystaniem sosu. Te smaczne sosy dają naprawdę wiele możliwości obiadowych, można skorzystać z propozycji przepisu na słoiczku ale także kombinować i eksperymentować z dodatkami według własnego uznania. Sosy można podawać z mięsem lub rybą, ale z samym makaronem, ryżem lub ziemniakami także będą wyśmienite. Wszystko dlatego, że sosy Dawtona mają bardzo bogaty skład a to sprawia, że są gęste i pełne różnych dodatków i to nie tylko warzywnych! Jeżeli należysz do grona tych zabieganych, wiecznie spieszących się kobiet z całą masą obowiązków na głowie pozwól Dawtonie wyręczyć się przynajmniej w tym jednym domowym obowiązku jakim jest gotowanie a zobaczysz, że zyskasz nieco czasu dla siebie a twoje codzienne życie nabierze lepszego smaku. Najlepszą gwarancją jakości sosów Dawtona jest fakt, że w konkursie „Produkt Roku. Wybór Konsumentów” zostały one wybrane przez konsumentów Produktem Roku w kategorii produktów gotowych.

Produkt: Sosy Dawtona
Waga: 425g+125g gratis
Cena: ok. 3,50 zł
Producent: ZPOW Dawtona

Comments are closed.