Moda damska

Klub Castemi już otwarty

Pinterest LinkedIn Tumblr

Klub Castemi to concept store, który działa na warszawskim Mokotowie. Znajdziemy w nim ubrania, buty i dodatki znanych włoskich marek. Okazyjne ceny towarów oferowanych w klubie wynikają ze sprzedaży artykułów pochodzących z barterów dokonywanych na terenie Włoch. Można tu również nabyć delikatesowe produkty spożywcze, będące chlubą tradycji regionalnej Włoch. Aby wstąpić do Klubu Castemi, należy złożyć wniosek o wydanie karty. Rejestracja jest bezpłatna.

Nowatorski, wyjątkowy concept store – Klub Castemi – już otwarty!

Idea concept store zyskuje w Polsce coraz więcej zwolenników, którzy każdą nową inicjatywę witają z entuzjazmem. Na wszystkich miłośników niebanalnych rozwiązań czeka kolejna, wyjątkowa gratka, Klub Castemi, który właśnie rozpoczął działalność na warszawskim Mokotowie.

W ofercie Klubu Castemi znajdują się ubrania, buty i dodatki znanych i cenionych w Polsce włoskich marek, a także tych zupełnie niedostępnych na naszym rynku. Szeroki asortyment powinien zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Włoski rodowód produktów daje gwarancję najwyższej jakości, ceny natomiast mogą śmiało konkurować z ofertą salonów odzieżowych w centrach handlowych. Tajemnica okazyjnych cen tkwi w formule klubu, która zasadza się na koncepcji sprzedaży towarów pochodzących z barterów dokonywanych na terenie Włoch. To dzięki temu Klub Castemi ma do zaoferowania tak atrakcyjny cenowo i różnorodny asortyment. Jest to przedsięwzięcie pionierskie na rynku polskim, przeszczepione z Włoch i Hiszpanii, gdzie taka forma sprzedaży jest niezwykle popularna i lubiana.

Smakosze i znawcy kuchni włoskiej mogą również zaopatrzyć się w Klubie w delikatesowe produkty spożywcze, będące chlubą bogatej tradycji regionalnej Włoch. Makaronów firmy Antico Pastificio Morelli, czy kawy Giuseppe Molinari nie znajdziemy na półkach supermarketów, gdyż są one importowane bezpośrednio od producenta. Warto poznać jedyny w swoim rodzaju smak makaronu bio, wyrabianego rzemieślniczą metodą, wzbogacony nutą bazylii i czosnku, trufli, ostrej papryczki, łososia, czy szafranu. A w mroźny, zimowy dzień wpaść na gorącą czekoladę i degustację kawy: do wyboru irish cream, orzech, czekolada, a nawet żeń-szeń.

Aby zostać członkiem Klubu Castemi, wystarczy złożyć wniosek o wydanie karty bezpośrednio na miejscu. Karta personalizowana jest od ręki i nie wymaga żadnych opłat.

Więcej informacji na temat dostępnych marek oraz produktów znajduje się na stronie www.castemi.pl

Comments are closed.