Literatura kulinarna

Louise Pickford „Gorące napoje, czyli nie tylko kawa i herbata”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Gorące czekolady, kawy, herbaty i poncze to napoje, które na pewno będą cieszyły się dużą popularnością w jesienne, chłodne dni. Nie masz pomysłu na ich przygotowanie? Chcesz zaserwować coś wyjątkowego? Sięgnij po książkę Louise Pickford pt. „Gorące napoje, czyli nie tylko kawa i herbata”. Znajdziesz tam przepisy m.in. na karaibską kawę z rumem i malibu, szwedzki glögg, lawendowe mleczko czy tisane.

Louise Pickford „Gorące napoje, czyli nie tylko kawa i herbata”

Rozpieszczające gorące czekolady, wspaniałe kawy, herbatki łagodzące stres i choroby, aromatyczne poncze i wiele innych rozgrzewających napojów idealnych na chłodne dni – tak niezwykłego zestawu przepisów próżno szukać w innych książkach.

W książce przedstawiono kolekcję takich napojów, jak kawy smakowe, herbaty i napary, gorące czekolady, gorące drinki alkoholowe, mleczne mikstury oraz wywary. Karaibska kawa z rumem i malibu, szwedzki glögg, tisane ze świeżej mięty czy lawendowe mleczko dla dzieci – to tylko niektóre z nich. W tak bogatej ofercie każdy znajdzie dla siebie coś pysznego – zarówno na specjalną okazję, jak i na zwykłe dni roku.

Premiera książki miała miejsce 19 października 2009. Książce patronują: dlaLejdis.pl, Pychotka.pl

Louise Pickford „Gorące napoje, czyli nie tylko kawa i herbata”
Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-723-787-7
Stron: 96
Format: B5
Oprawa: broszurowa
Cena: 29,90 zł

Odwiedź nas w Internecie: www.rm.com.pl

Comments are closed.