Moda damska

Maskarada barw i form – trendy mody jesień-zima 07/08

Pinterest LinkedIn Tumblr

W tym sezonie ważna jest umiejętność zestawiania różnorodnych form, tkanin, kolorów, stylów. Firma Maskarada zaprasza do zapoznania się z obowiązującymi w tym sezonie trendami.

W jesienno-zimowym sezonie 2007/2008 liczy się estetyka, ale także praktyczność. Sezon łączy to co tradycyjne i nowoczesne. Zaskakujące kombinacje kreują nowe style, podkreślają indywidualność. Liczy się funkcjonalność materiałów, ich wykończenie oraz komfort. W najnowszych tendencjach królują: look ultra krótki, linia dopasowana, styl XXL, miękkie tkaniny, dzianina, złoto, srebro, szarość oraz fiolety, trencze i paltociki. Co komu pasuje, grunt to indywidualność!

Najważniejsze w tym sezonie są kolory. Każdy jest dozwolony, ale w wersji solo. Towarzyszą im odcienie liliowe, bordo wraz z ciepłą czerwienią. Tej jesieni blady róż świetnie harmonizuje z czernią, fioletem i seledynem, natomiast amarant pojawia się w towarzystwie zieleni, czekoladowych brązów, granatów i szarości.  Zdecydowanie bohaterem tej jesieni jest kobalt, fuksja, szarość i fiolet. Nie brakuje również fluorescencyjnych, plastikowych kolorów, z żółtym, niebieskim i różowym na czele.

maskarada 06 - Maskarada barw i form - trendy mody jesień-zima 07/08
1 2 3 4 5 6

Comments are closed.