Moda

Moda na rok 2013

Pinterest LinkedIn Tumblr

Skąd bierze się pomysł na nowe stroje?
Na samym początku trzeba zaznaczyć, że trendy i pomysły na nowy sezon naprawdę rzadko biorą się znikąd. Najczęściej nowe kolekcje wzorowane są na trendach z poprzedniego sezonu. Dlatego jeśli chcemy wiedzieć co będzie modne w przyszłym sezonie, warto obejrzeć modę prezentowaną jesienią i zimą roku 2012. To właśnie na tak najszybciej zorientujemy się co będzie modne w przyszłym roku.

Co będzie modne – kolekcja francuska
Najbardziej uwielbiana za odważne wzornictwo jest oczywiście marka Celina, pochodząca z Francji. Wszystko dlatego, że wybiega ona poza bieżące trendy. Mało tego, stawia przede wszystkim na klasyczną elegancję oraz indywidualny styl. Kolekcja tej marki została już zaprezentowana. W 2013 roku w kolekcji Resort będzie można podziwiać kontynuację minimalistycznej stylistyki, w jakiej nieodzownym elementem są oczywiście szykowne wzornictwo, a także klasyczne odcienie bieli oraz czarni. Kolekcja ta jest wprost stworzona dla kobiet, które nade wszystko uwielbiają proste kroje, a także wyrafinowane kreacje. Dlatego też na pewno będą w pełni usatysfakcjonowane, nowościami jakie ma nam do zaprezentowania kolekcja Resort. Oczywiście kolekcja Celina nie jest pozbawiona fantazji. Tutaj bowiem powraca moda z lat siedemdziesiątych. Zatem znajdziemy tu ubrania w groszki, a także ogromne łaty. Takie ciuchy na pewno pobudzą wyobraźnię dosłownie każdej kobiety, która uwielbia prezentować się w luksusowych oraz oryginalnych stylizacjach.

Co wybrać?
Oczywiście każdy ma swój gust i czuje się dobrze w różnych rzeczach. Przyszły rok będzie jednak stał pod znakiem groszków oraz wzorów z lat siedemdziesiątych. Dlatego kolory takie jak czarny i biały, a także kolory pastelowe, będą znakomicie kontrastować z wiosną, a także latem. Zatem warto szukać czegoś takiego. Także jeśli już wiemy co będzie modne w przyszłym roku, warto już zacząć swoje poszukiwania, a na pewno znajdziemy coś odpowiedniego. Wszystko dlatego, że ciuchy, które są podobne, a ta moda wejdzie w życie dopiero w przyszłym roku, będą znacznie tańsze. Warto również zaznaczyć, że wiele sklepów już ma w swojej ofercie ubrania, które będą modne dopiero w przyszłym roku. Wystarczy tylko rozejrzeć się w paru markowych sklepach. Zatem strój retro będzie zdecydowanym hitem w roku 2013.

Jaki kolor wybrać?
W przyszłym roku najbardziej modne będą wszelkie odcienie bieli oraz czerni. W szczególności w zestawieniu – czarny w białe groszki. Oczywiście kolory takie jak niebieskie, błękity, szmaragdy oraz czerwienie również będą odgrywać dużą rolę. Najbardziej modne będą oczywiście sukienki do kolan. Wiele Pań ma zapewne w swoich szafach jeszcze coś z tamtego okresu czasu. Co stało się nie modne i po prostu leży w szafie, nieużywane. Dlatego też w nadchodzącym roku, z czystym sumieniem będzie można wyjąć te ciuchy, wyprać, odprawować i na nowo zacząć cieszyć się ich świetnością. Oczywiście stroje, które wejdą na nasz rynek, mogą mieć odrobinę inny krój, jednak nie powinny cię jakoś strasznie różnić. Naprawdę wiele osób tęskni za dawnymi trendami. Jednak oczywiste jest to, ze bardzo często one wracają. Rok 2013 z pewnością w dość sporej części będzie takim powrotem, można powiedzieć do korzeni.

Inne czasy?
W związku z tym, że kolory oraz wzory, które wymienione są powyżej, zaczynają wracać, to oczywiście można powiedzieć, że nastają inne czasy. Dzisiaj bowiem większość kobiet woli chodzić w spodniach. Gdzie dawniej damy chodziły tylko w sukienkach by podkreślić swoje kobiece walory. Dzisiaj ta moda powraca. Bowiem coraz więcej kobiet chce być eleganckimi, wyrafinowanymi, a także pełnymi wdzięku. A sukienka jest doskonała do tego. Dlatego też każda kobieta powinna chociaż od czasu do czasu włożyć na siebie coś eleganckiego. A w przyszłym roku będzie to możliwe dzięki tak szerokiemu wyborowi, jaki da nam nowa kolekcja. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni krój, wzór, kolor, a także markę. Bowiem każdy lubi coś innego i dobrze się czuje w danym ubraniu.

Comments are closed.