Uroda

Odkryj depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty i zapomnij o spodniach!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty został stworzony z myślą o kobietach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją. Ten wyjątkowy produkt jest prosty w obsłudze, więc bez zbędnego bałaganu użyjemy go we własnej łazience. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom Braun Silk-épil 5 Young Beauty zapewni efekt trwalszy niż golenie. Depilator jest także wydajniejszy niż wosk. Zastosowane w urządzeniu rolki masujące i rękawica chłodząca pozwolą na wyjątkowo delikatne pozbycie się niechcianych włosków i zapomnienie o spodniach.

Z depilatorem Braun Silk-épil 5 Young Beauty pierwsze kroki w depilacji mogą być prawdziwą przyjemnością. Nawet dla kobiet, które jeszcze nie próbowały usuwania włosków tą wygodną
i delikatną metodą. Depilator posiada rolki masujące, które aktywnie masują i stymulują skórę, dzięki czemu depilacja jest wyjątkowo delikatna. Dodatkowo do każdego produktu dołączona jest rękawica chłodzącą, która łagodzi podrażnienia po zabiegu.

Zaletą depilatora Braun Silk-épil 5 Young Beauty jest łatwość użycia produktu we własnej łazience bez zbędnego bałaganu. Po skończonej depilacji wystarczy umyć depilator pod bieżącą wodą, co zapewnia lepszą higienę. Dzięki wybraniu depilatora spośród innych metod usuwani włosków nie ma potrzeby czekać aż włoski odrosną. Przez cały czas możemy cieszyć się niezmiennie gładką skórą i zapomnieć o spodniach.

Depilator Braun Silk-épil 5 Young Beauty usuwa nawet najkrótsze włoski, więc zapewnia nieporównywalnie lepsze efekty niż woskowanie. Jest także wydajniejszy niż wosk. Depilatory Silk-épil 5 posiadają opatentowany system HairLift, który unosi, obluzowuje i delikatnie usuwa nawet krótkie lub płasko leżące włoski. Podczas woskowania takie włoski zostałyby pominięte.

Braun Silk-épil 5 Young Beauty to produkt, który gwarantuje efekt trwalszy niż golenie nóg maszynką. Depilator usuwa włos z cebulką, przez co odrastające włoski są delikatniejsze
i cieńsze.

Łagodną i skuteczną depilację nawet do 4 tygodni zapewniają także:
· Technologia Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by chwycić włoski
o długości nawet 0,5 mm.
· Ruchoma główka, która wychyla się do 15 stopni w przód i w tył, co pozwala na lepsze dopasowanie się do kształtu ciała.
· Końcówki SoftLift Tips unoszą nawet płasko rosnące włoski i odpowiednio kierują je
w stronę pęset.
· Światełko SmartLight to lampka podświetlająca depilowany obszar, dzięki której widoczne są nawet najcieńsze włoski, co zapobiega ich pominięciu.

W tym sezonie gładkie ciało jest najbardziej obowiązującym trendem. Depilator Braun Silk-épil
5 Young Beauty zapewni każdej dziewczynie aksamitną skórę, a tym samym będzie modny gadżetem, który zmieścimy w każdej torebce.

Braun Silk-épil 5 Young Beauty, model 5158
Sugerowana cena detaliczna – 349 złotych

Comments are closed.