Kosmetyki

Poeme Lancome

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ten zapach Lancome, ma za sobą niemałą historię, bowiem jest on na rynku już od 1995 roku. Jednak pomimo tak długiego czasu przez jaki mamy okazje go posiadać, wciąż jest uważany przez wiele kobiet za prawdziwe piękno, wdzięk, poezję, a także elegancję. Zapach ten jest rozpoznawany i ceniony przez naprawdę ogromne grono kobiet. Wiele z nich nazywa go odzwierciedleniem piękna i miłości. A dzięki swej historii stał się prawdziwą klasyką.

Perfum Poeme to przede wszystkim połączenie zapachów kwiatów i owoców. I to właśnie dzięki temu perfum ten zyskał tak dobrą opinię. Kobiety, które go posiadały często twierdzą, że przy pierwszym spotkaniu z nim, zapach przyprawił je wręcz o zawrót głowy. Jednak jakie aromaty zostały w nim połączone, by uzyskać tak wspaniały zapach? Otóż mamy tutaj narcyza, niebieski mak himalajski, czarną porzeczkę, mandarynkę, bergamotkę i kilka innych owoców. A także do dodania charakteru temu zapachowi mamy także: mimozę, frezję, Jasmin, czy różę oraz kilka innych ciekawych zapachów kwiatowych.

Całość tworzy coś naprawdę specyficznego, co intryguje i wręcz fascynuje. Bowiem naprawdę rzadko można spotkać perfum, który zawiera w sobie tyle różnych zapachów i aromatów, a jednocześnie nie czuć, że jest to zbyt wiele. Wręcz przeciwnie, całość sprawia wrażenie, jak niezwykle ze sobą współgra. Poeme Lancome jest idealne dla kobiet radosnych, poszukujących miłości, a także eleganckich. Kobieta, która kocha podróżować i sprawdzać praktycznie każdy zakątek świata, powinna mieć w swoim domu właśnie ten zapach.

Comments are closed.