Produkty kulinarne

Pojemniki próżniowe CofiSpot i ColoSpot

Pinterest LinkedIn Tumblr

Każdy kogo nie ma długo poza domem docenia pojemniki próżniowe. Są niedrogie, a w ciągu dnia ratują nas swoją pojemnością. To wspaniały pomysł by zjeść coś ‚na mieście’ i nie wydać fortuny.

Próżniowe pojemniki CofiSpot i ColoSpot są wyjątkowe. Ich wygląd i funkcjonalność dopracowywano przez długi czas by wszystko było na najwyższym poziomie.

Dzięki pojemnikom próżniowym nasza żywność może być przechowywana dłużej nie tracąc na świeżości. Nadają się nawet do przechowywania świeżo wyciśniętego soku. To pokazuje, że pojemniki CofiSpot i ColoSpot mogą przetrzymywać zarówno żywność suchą (nawet słodycze i przyprawy) jak i płyny tj. kawa, kakao, herbata.

Funkcjonalność

Pompka, która jest w zestawie, w szybki i łatwy sposób odsysa powietrze z pojemnika, dzięki czemu żywność pozostaje świeża na dłużej. Na pokrywie jest kauczuk o termoplastycznych właściwościach dzięki któremu w łatwy sposób można umieszczać je na sobie. Jest to doskonały sposób na zachowanie aromatu i smaku oraz leczniczych właściwości niektórych produktów.

Co, gdzie i za ile…

W zestawie są dwa pojemniki po 750 ml i pompka. Wymiary jednego pojemnika to: wysokość – 140 mm; średnica – 80 mm. Znaleźć je można w sklepie Vitajuice.pl. Cena takiego zestawu to 44 zł.

CofiSpot

Jeden z zestawów nosi nazwę CofiSpot. Charakteryzuje się szkłem matowym z elementami szkła przezroczystego (by widzieć co w nim trzymamy). Pokrywka jest koloru brązowego. Do zestawu dołączona jest pompka.

ColoSpot

Drugi zestaw pojemników próżniowych również ma pompkę, ale specyfika pojemników jest inna. Są to typowe pojemniki – z przezroczystego szkła z pokrywkami. Można wybrać ich kolor. Do wyboru jest wrzosowy i seledynowy.

Comments are closed.