Zdrowie

Program DoveMed w nowej odsłonie!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marka Dove zmodyfikowała Program DoveMed skierowany do lekarzy specjalistów zainteresowanych tematyką chorób skóry. Celem Programu jest wspieranie relacji między lekarzem a pacjentem, poprzez dostarczanie lekarzom merytorycznych wskazówek, rekomendacji i produktów dla pacjentów.

Udoskonalony Program DoveMed dedykowany jest nie tylko dermatologom, ale także lekarzom pierwszego kontaktu oraz pediatrom, którzy zajmują się chorobami skóry.

W ramach relaunchu odświeżony został portal DoveMed (www.dovemed.pl), który stanowi zbiór materiałów najistotniejszych z punktu widzenia lekarzy zainteresowanych tematyką schorzeń skóry. Zamieszczane tam są najnowsze doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii i alergologii. Nowością jest osobna sekcja z zakresu prawa medycznego, gdzie umieszczane są porady udzielane przez doświadczonych specjalistów w formie materiałów video. Uzupełnieniem portalu stała się sekcja „Po godzinach”, gdzie można znaleźć artykuły m.in.: o pasjach lekarzy i ich pozazawodowych zainteresowaniach. Portal wzbogacił się także o największą w Polsce bazę konferencji medycznych.

Członkowie Programu DoveMed zyskują dostęp m.in.: do pakietu materiałów informacyjno-edukacyjnych, cyklicznego biuletynu poświęconego zagadnieniom z zakresu dermatologii, prawa medycznego i psychologii oraz możliwość zamawiania próbek produktów dla swoich Pacjentów.

Comments are closed.