Cześć Mamuśki :)
U nas wszystko chyba na najlepszej drodze do pożegnania się z cycusiem,przynajmniej w ciągu dnia.Gabrysia dostaje cycusia rano a później dopiero aż ok.godziny 17-18-tej.No i oczywiście zanim pójdzie spać to jeszcze jeden raz,czasami dwa razy,bo spać to moja córcia nie chodzi ...