Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Załamana20
28 mar 2011, 11:54
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: pierwsze objawy ciąży
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 42460

Cześć jestem tu nowa od jakiegoś czasu kiedy kochałam się moim chłopakiem mam dziwne objawy to znaczy wysypkę na brzuchu,gorączka która pojawia się czasami 37 stopni,rozstępy na brzuszku i kreska się pojawiła też lekko brązowa czy to może być ciąża?
okres miałam 2.03.2011 i skończył się 6.03.2011 ...

Wyszukiwanie zaawansowane