Cześć jestem tu nowa od jakiegoś czasu kiedy kochałam się moim chłopakiem mam dziwne objawy to znaczy wysypkę na brzuchu,gorączka która pojawia się czasami 37 stopni,rozstępy na brzuszku i kreska się pojawiła też lekko brązowa czy to może być ciąża?
okres miałam 2.03.2011 i skończył się 6.03.2011 ...