Witajcie!
W niedzielę wróciliśmy z wakacji. Byliśmy na Mazurach u tesciów. Mamy tam jacht, więc trochę sobie popływaliśmy, podczas kiedy babcia radowała się obecnoscią Gabrysi i opieką nad nią :-) Ogólnie wypad bardzo się udał :ico_haha_02:
Mi na szczęście przeszły te największe mdłości (od czasu ...