bardzo Wam wszystkim dziękuje ze rady, nie ma to jak pomoc doświadczonych mam:)
U nas wzdęcia powoli odchodzą (przynajmniej mam taką nadzieje) znaleźliśmy swój sposób..Adzie bardzo pomaga noszenie w pionie, kiedy zaczyna sie wiercić lub marudzić nosze ja przez chwile i zawsze przy tym beka. Na ...