Ja kupowałam tu - www.ubierzwczesniaka.pl Poleca ich Fundacja Wcześniak. Kupiłam tam ubranka używane, bo nie mieliśmy kasy. Ale nawet rozmiar 38 był. Ja kupiłam 44 i 50. Przydały się. Oliwka wyrosła ale w tych wielkich (mam na myśli 56) było jej niewygodnie, odgniatały się na tym delikatnym ciałku ...