hej!!!
wieki mnie tu nie bylo... ale troche zmian bylo i trzeba bylo sie zaklimatyzowac... hehe
ja urodzilam Piotrusia 29 grudnia heh takze wesolego sylwestra mielismy ;)
[ Dodano : 2007-06-02, 14:06 ]
aaa no i musialam nowy nick uruchomic bo nie pamietalam hasla...
nie wiem czy mnie ...