Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: kasienka
02 cze 2007, 14:05
Forum: Noworodki i niemowlęta
Temat: Grudzień 2006
Odpowiedzi: 1328
Odsłony: 246222

hej!!!

wieki mnie tu nie bylo... ale troche zmian bylo i trzeba bylo sie zaklimatyzowac... hehe

ja urodzilam Piotrusia 29 grudnia heh takze wesolego sylwestra mielismy ;)

[ Dodano : 2007-06-02, 14:06 ]
aaa no i musialam nowy nick uruchomic bo nie pamietalam hasla...


nie wiem czy mnie ...

Wyszukiwanie zaawansowane