Ja jeszcze nie inwestowałam, ale po mojej ostatniej wizycie w banku zamierzam zacząć. Zaproponowano mi lokatę z 2%... Czytałam że na funduszu można wyciągnąć nawet ok 17%, taki zysk jest rzeczywiście możliwy?
Wiem już coś na ten temat, analizowałam wykresy, dowiedziałam się sporo o poszczególnych ...