Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Lena03
17 cze 2016, 12:44
Forum: Ginekologia - Położnictwo
Temat: o infekcjach intymnych z partnerem?
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 40645

Re: o infekcjach intymnych z partnerem?

Jasne że trzeba rozmawiać o takich sprawach. Przecież to normalna sprawa i partner chyba zrozumie. Będzie też łatwiej pozbyć się problemu, nie ukrywajac go. Ot powiedzieć i szybko zacząć dzialac, zeby wszystko wróciło do normy. Btw od siebie mogę polecić żel na pieczenie w miejscach intymnych ...

Wyszukiwanie zaawansowane