Jak uważacie, czy Honda jest odpowiednim samochodem dla kobiety. Moja żona właśnie takim jeździ i jest z niego zadowolona. Poza tym korzysta z ich serwisu i wszystko jest dobrze. Ten
honda autoryzowany serwis Warszawa jest podobno bardzo dobry. My z niego korzystamy i jesteśmy zadowoleni.