Witajcie dziewczyny :-D
kurcze wy macie sie fajnie moja malutka lubi strasznie jablko ze sloiczka ale ma po tym zatwardzenie :( i tylko moze pic mleko poczatkowe 1 bo po czym innym ma zatwardzenia :(
jestem z niej dumna bo spala od 19 do 7.30 :-D moja kruszynka
napiszcie prosze czy z poczatku wasze ...