:-) znam płeć, choć pewna będę dopiero jak wyjdzie z mojego brzuszka. To prawdopodobnie chłopczyk, czyli Maksiu :-) trzeci mężczyzna w moim życiu. Oprócz tego dorosłego jest jeszcze siedmiolatek Mikołaj.
Chyba zacznę tu zaglądać częściej, bo tu całkiem fajnie :ico_haha_01:
Pozdrawiam wszystkie ...