hej Dziewczyny!
nie odzywałam się tak długo, ponieważ leżałam w szpitalu.
Miałam przedwczesne skurcze, to było dwa tygodnie temu, a teraz jestem już SZCZEŚLIWĄ MAMĄ MALUTKIEJ KOCHANEJ CÓRECZKI - WIKTORIA!!!
Przyszła na świat w piątek, 24-08-2007 roku o godzinie 14:40. Ważyła 2,75 kg i miała 51cm ...