Witam wszystkie wrzesniówki
Ja jestem tu pierwszy raz, chociaz jestem juz w 35 tygodniu i juz niedlugo moj synek bedzie z nami.
A może któraś z Was wie jak wstawic tutaj zdjecia?
[ Dodano : 2007-08-02, 11:54 ]
Kocura Bura a co chcesz kupic na allegro?? bo ja kupowalam nowy wózek z nosidełkiem ...