Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: judyta1710
02 sie 2007, 11:53
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: WRZESIEŃ 2007
Odpowiedzi: 4131
Odsłony: 600751

Witam wszystkie wrzesniówki

Ja jestem tu pierwszy raz, chociaz jestem juz w 35 tygodniu i juz niedlugo moj synek bedzie z nami.

A może któraś z Was wie jak wstawic tutaj zdjecia?

[ Dodano : 2007-08-02, 11:54 ]
Kocura Bura a co chcesz kupic na allegro?? bo ja kupowalam nowy wózek z nosidełkiem ...

Wyszukiwanie zaawansowane