Witam kobietki :)
Jestem pierwszy raz na tym forum,ale tematycznie się nadaję (37 tydzień)
Szukam jakiejś szczecinianki,która tak jak ja ma termin na początek października (02.10) i też jest śmiertelnie przerażona.
...A POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUŚKI :ico_ciezarowka: