Znaleziono 2 wyniki

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Ewela82
23 wrz 2007, 17:18
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Psychotropy w ciąży
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 14907

Dziękuje dziewczyny, ale jakos nie moze mi sie to wybić z głowy...słowo psychotropy kojarza mi sie z najgorszym co mozna zarzyc chyba w ciaży:(....Na pewno to sprawka mojego brata,ze zaszłam w ciąże, bo stało się to mimo zabezpieczenia, bym nie cierpiała;-(((. On stracił życie,ale ja mam nowe w ...
autor: Ewela82
23 wrz 2007, 09:59
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Psychotropy w ciąży
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 14907

Psychotropy w ciąży

Mam bardzo powazny problem i pomału odchodzę już od zmysłów...W czerwcu tego
roku mój brat zginął w wypadku samochodowym;(nie mogę się pogodzić z jego
śmiercią, od czerwca własnie brałam lek antydepresyjny Anafranil, a 10
sierpnia zrobiłam test i wyszły 2 kreski, oczywiście od razu odstawiłam te ...

Wyszukiwanie zaawansowane