Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Madziulka
12 sty 2008, 14:04
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: SIERPIEŃ 2008 :)
Odpowiedzi: 1608
Odsłony: 225630

Witam wszystkie panie :) Moj termin jest na 5 sierpien :) Na poczatku ciazy mialam okropne nudnosci ale teraz ich juz nie ma :-D zachcianek praktycznie brak ( nie mowiac o dzisciejszej galaretce z kurczaka :ico_haha_01: ) Na kolejna wizyte ide juz w najblizszy czwartek 17 stycznia na godzine 20 :)

Wyszukiwanie zaawansowane