Witam wszystkie panie :) Moj termin jest na 5 sierpien :) Na poczatku ciazy mialam okropne nudnosci ale teraz ich juz nie ma :-D zachcianek praktycznie brak ( nie mowiac o dzisciejszej galaretce z kurczaka :ico_haha_01: ) Na kolejna wizyte ide juz w najblizszy czwartek 17 stycznia na godzine 20 :)