Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: kathi26
29 lip 2008, 21:43
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Mamusie MARCA 2009
Odpowiedzi: 1577
Odsłony: 235437

Witam wszystkie marcowe mamusie :)
Mnie tez czasami pobolewa brzuszek ale wtedy zazywam no-spe, jako srodek rozkurczajacy chroni ciaze przed poronieniem. Wiem wiele kobiet, osob mysli ze leki w ciazy to nie dobry pomysl, ogolnie tak, ale nie w przypadku no-spy. Przejzalam wiele stron na temat ...

Wyszukiwanie zaawansowane