Witam wszystkie marcowe mamusie :)
Mnie tez czasami pobolewa brzuszek ale wtedy zazywam no-spe, jako srodek rozkurczajacy chroni ciaze przed poronieniem. Wiem wiele kobiet, osob mysli ze leki w ciazy to nie dobry pomysl, ogolnie tak, ale nie w przypadku no-spy. Przejzalam wiele stron na temat ...