Antek jest coraz bardziej chory.dzisiaj to juz nie wstaje z łozka.leje mu sie z nosa i kaszel to ma przeokropny Przykro mi z powodu synka, mam nadzieję że szybko wyzdrowieje i na mamusie za bardzo nie przejdzie :-)
Byłam na USG . Mało co się nie popłakałam jak usłyszałam bicie serduszka...
Wg ...