Witam :)
Ja właściwie nie łykam żadnych tabletak bo a bardzo nie wiedziłam co i miałąm nadzieję że ginekolog coś mi doradzi ale wizytę mam 21.08. Kupiłam wczoraj Falvit M i zaczęłam brać. Kolezanka mówiła że powinnam kupić Folik i łykać. I teraz to nie wiem czy mogę brać i Folik i Falvit M czy ...