zapraszam wszystkich serdecznie na DNI NOSZENIA W WARSZAWIE oraz MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ BLISKOŚCI Z DZIEĆMI organizowany przez KLUB KANGURA
zapraszam do udziału w imprezach - naprawdę warto zwłaszcza, że owe imprezy sa całkowicie darmowe.. chodzi tylko o to aby KOCHAC swoje dzieci :) zatrzymac sie ...