Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: Pelaśka16
26 wrz 2008, 16:09
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: [1 trymestr] Bółe pob brzuszkiem!!!
Odpowiedzi: 76
Odsłony: 32239

Witam
mnie także boli brzuch jestem w 5 tygodniu ciąży :ico_haha_01:
lekarz mówił że tak może boleć i że to nic złego. Tylko mam pytanie czy któraś z was bierze może nospę ????????
A przy okazji dołączam się do majówek :-)

01 lub 02.09.2008 - data poczęcia
17.09.2008 - pozytywny test
27.05.2009 ...

Wyszukiwanie zaawansowane