Dzięki wielkie gratulacje i szczegółowe info odnośnie suwaczka :-) - popróbuje jak będę miała chwilkę.
A co do wyprawki to ja w tym temacie jestem w lesie... szczerze mówiąc myślałam, że jeszcze mam kupe czasu, ale może faktycznie można by się już zacząć powoli rozglądać tym bardziej, że nie mam ...