Znaleziono 1 wynik

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: kingusiax
02 kwie 2007, 20:14
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: MÓJ PIERWSZY PORÓD
Odpowiedzi: 945
Odsłony: 216815

GRATULUJE. I ZYCZE KOCHANIUTKA POWODZENIA. JA MAM TERMIN NA 11 KWIETNIA I BOJE SIE PANICZNIE. POZDRAWIAM :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-02 ]
JEJU JAK JA NAPRAWDE BOJE SIE TEGO PORODU. MAM NADZIEJE ZE URODZE SLICZNA CORECZKE
:ico_chory:

Wyszukiwanie zaawansowane