witam, bylam dzisiaj u mojego lekarza, na chama sie wbiłam hehe przepisała mi Keflex antybiotyk który kiedys juz wyrównał mi wyniki, kolejne wyniki zrobie w piatek jak skoncze antybiotyk. lekarka stwierdzila ze nie mam obrzeków, moim zdaniem mam, palce jak serdelki kostki tez lekko opuchniete, ale ...