Wiem bo jak dostawiam ja do piersi to po zaledeie 5 min.zaczyna plakac probuje ja karmić ale ciagle placze więc robie jej mleko w butelce wypija praktyznie całą i zasypia.To świadczy tylko o tym że mam malo pokarmu;( zreszta jak probuje ściagnac to zaledwie 20ml.to zdecydowanie za mało bo ona ...