WITAM WSZYSTKICH!!!
Dziewczynki, mam do Was takie pytanie... od jakiegos czasu to za mną chodzi. Zastanawiam się nad zdeponowaniem krwi pępowinowej w banku komórek macierzystych. :ico_noniewiem:
Trochę to kosztuje, no ale to chyba najlepsza polisa ubezpieczeniowa dla dziecka. Oglądałam różne strony ...