Znaleziono 4 wyniki

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: kasiuś81
10 maja 2007, 20:51
Forum: Noworodki i niemowlęta
Temat: PAŻDZIERNIK 2007
Odpowiedzi: 667
Odsłony: 135190

WITAM WSZYSTKICH!!!
Dziewczynki, mam do Was takie pytanie... od jakiegos czasu to za mną chodzi. Zastanawiam się nad zdeponowaniem krwi pępowinowej w banku komórek macierzystych. :ico_noniewiem:
Trochę to kosztuje, no ale to chyba najlepsza polisa ubezpieczeniowa dla dziecka. Oglądałam różne strony ...
autor: kasiuś81
01 maja 2007, 18:07
Forum: Noworodki i niemowlęta
Temat: PAŻDZIERNIK 2007
Odpowiedzi: 667
Odsłony: 135190

Hej Witam wszystkich ponownie i od razu dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe!!! :ico_haha_02: Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłyście!!
Teraz na pewno będę wpadała na forum częściej!
Pozdrowionka!

[ Dodano : 2007-05-01, 18:12 ]
A tak przy okazji, Nicola22 nie martw sie ja też jeszcze nie ...
autor: kasiuś81
19 kwie 2007, 21:34
Forum: Noworodki i niemowlęta
Temat: PAŻDZIERNIK 2007
Odpowiedzi: 667
Odsłony: 135190

autor: kasiuś81
19 kwie 2007, 21:32
Forum: Noworodki i niemowlęta
Temat: PAŻDZIERNIK 2007
Odpowiedzi: 667
Odsłony: 135190

Pozdrawiam wszytskie październikowe mamy :ico_haha_02:

Wyszukiwanie zaawansowane