Witam wszystkie mamusie:)
Moja pierwsza wizyta u gina była trochę dziwna. Oczywiście rutynowe badanie na zasadzie paluszek i ucisk na brzuch. Stwierdzenie iż ciąża jest i po sprawie. Musiałam dopytywać który to może być tydzień, w tedy na moje oko i czujność był to 2, według lekarza "około" 4. Byłam ...