Znaleziono 7 wyników

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: YoungGirl
04 gru 2010, 09:59
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Problem !!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9332

Miałam napisać co i jak... więc pisze...
Niestety poroniłam.... nie dało sie tego zatrzymać :(
autor: YoungGirl
02 gru 2010, 19:17
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Problem !!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9332

Tak wiedzą... Ciąża była spowodowana wykorzystaniem seksualnym i nie jestem z niej zadowolona ale jest i obawiam się, że może mi się coś stać.... :ico_placzek:
autor: YoungGirl
02 gru 2010, 18:31
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Problem !!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 9332

Problem !!

Od soboty strasznie boli mnie brzuch.... Mam bolesne skurcze i spore upławy...Zabarwione są na brązowo... No i mają zalążki krwi.... Dzisiaj przy siusianiu wyleciało ze mnie bardzo dużo tego czegoś i nie wiem co o tym myśleć... Czy to może być poronienie ?
[w sobote zacznie się 8 tydzień]


Byłam u ...
autor: YoungGirl
18 lis 2010, 15:49
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Pomocy!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8947

Niedawno wyczytałam, że u maleństwa może wystąpić konflikt serologiczny... I to jest wtedy, gdy mama dziecka ma odczyn Rh -, a ojciec Rh +.
Niestety w moim przypadku tak jest.... I teraz strasznie się boje bo to może prowadzic do śmierci płodu... :-(
autor: YoungGirl
17 lis 2010, 20:18
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Pomocy!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8947

Ogólnie to jesttaki ginekolog do którego wcześniej chodziłam i umówiłam sie na wizyte, które będzie w czwartek 25.
spadlamznieba dziękuje za miłe słowa :-)
autor: YoungGirl
17 lis 2010, 16:38
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Pomocy!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8947

Nie zapisał mnie bo nie wybrałam go na lekarza prowadzącego... Bo nie miał odpowiedniego sprzętu i nie był zbyt miły.
autor: YoungGirl
17 lis 2010, 16:28
Forum: Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy
Temat: Pomocy!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 8947

Pomocy!

Witam wszystkich.
Jestem w 5 tygodniu ciąży... w sobote zacznie sie 6t.
Jestem młodą osobą... gdy maleństwo sie urodzi będe miała zaledwie 19 lat...
Dziecko nie było planowane :( ale jakos oswoiłam sie z faktem, że zostane mamą..
Jestem sama ale mam wsparcie u rodziców...
Jak myślicie kiedy mam ...

Wyszukiwanie zaawansowane