Dzieki Kochane
Co do herbatek to ja pije taka herbatke z koperkiem na laktacje a malej nic nie daje bo nie kazala, a co do kolek to mam jeszcze pytanie ile razy ma sie ta kolke w tygodniu zeby stwierdzic ze to kolka???? i czy jak zaczne jesc tak delikatnie chociaz niewiem czy sie juz da bardziej ...