Wokół dzieci i rodziców

Sekrety aktywnego macierzyństwa z Croozer Kid

Pinterest LinkedIn Tumblr

Często słyszy się zapewnienia, że macierzyństwo w życiu kobiety to czas osobistych wyrzeczeń i wewnętrznej stagnacji. Jednak ten wspaniały okres wcale nie musi być podporządkowany jedynie dziecku i jego pieluchom!

Wystarczy nie wierzyć w to, co mówią inni i nie rezygnować z aktywnego trybu życia, tylko starać się, aby był on podstawą do budowania pozytywnych relacji z maluchem. Jak tego dokonać? Oto kilka wskazówek z zastosowaniem wózka Croozer Kid.

Pierwszą złotą zasadą, jaką należy się kierować, to nie traktować macierzyństwa jak wyroku. Posiadanie potomstwa to wspaniały naturalny dar, który przynosi mnóstwo radości i niezapomnianych chwil. To, jak wyglądają te chwile i jak często będziemy do nich wracać, zależy od nas samych. Dlatego też, nie powinniśmy popadać w rutynę, tylko zdobywać nowe doświadczenia poprzez stawianie sobie ciekawych wyzwań. Można chociażby uprawiać aktywność fizyczną, podczas której nie jesteśmy zmuszone do pozostawiania malców pod opieką znajomych czy rodziny, a tym samym spełniamy się i realizujemy swoje pasje.

Bieg po zdrowie

Nie trzeba być wyczynowym sportowcem, aby uprawiać jogging przy sprzyjającej wiosennej pogodzie w towarzystwie naszego malucha. Wystarczą dobre chęci, motywacja i odpowiedni wózek dla dziecka. Nie wszystkie dziecięce wózki są przystosowane do aktywnego trybu życia rodzica, dlatego warto zainwestować w sprzęt o wysokiej jakości i dobrych parametrach sportowych. Takie właśnie są wózki Croozer Kid, które perfekcyjnie łączą w sobie wygodę, bezpieczeństwo i użyteczność. Duże koło wózka joggera pozwala na płynne manewrowanie pojazdem, nie wpływając jednocześnie na bezpieczeństwo małego pasażera. Podstawa ramy Croozer Kid wykonana jest z solidnego aluminium, który cechuje się lekkością i wygodą w użytkowaniu. Przemyślane w każdym szczególe wózki do biegania mają regulowaną wysokość uchwytu rączki wózka, którą można dopasować do wzrostu osoby biegnącej.

– Dla rodziców, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu dla siebie i dla swoich pociech, Croozer Kid jest idealnym rozwiązaniem, które dodatkowo przyczynia się do poprawy aktywnego życia mówi Dariusz Marcisz, ekspert ze sklepu internetowego DwaPlusDwa.pl.

Rowerem w nieznane

Pokonywanie rowerowych szlaków z dzieckiem nie jest już żadną przeszkodą. Wyprawy w nieznane, przy pełnym komforcie prowadzącego, jak i naszego małego podróżnika stają się przygodą dla całej rodziny. Croozer Kid sprawdza się nie tylko podczas długich wycieczek, ale i w trakcie zwykłego miejskiego ruchu. Przyczepka rowerowa to wymarzone miejsce dla ceniącego sobie wygodę malca oraz jego niezbędnych zabawek. Zapewniona jest także stabilizacja głowy i ramion pasażera, nawet podczas snu, dzięki czemu z wózków mogą bezpiecznie korzystać dzieci już pierwszych tygodni życia, po zastosowaniu nosidła dla niemowląt lub hamaka. Croozer Kid posiada pojemne miejsce na bagaż, w którym można przechowywać jedzenie, picie czy inne niezbędne do opieki nad pociechą akcesoria. Obniżony środek ciężkości, jak i solidna konstrukcja pozwala na płynną jazdę przyczepką. Dzięki niemieckiemu certyfikatowi TÜV, który jest poświadczeniem stosowania najwyższej jakości, niegroźnych dla dzieci materiałów i pięciopunktowym pasom, zapewniony jest bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa pasażera Croozer Kid.

Spacer to przygoda

Spacer to najczęstsza i najpowszechniejsza forma aktywności wśród osób wychowujących dzieci. Chcąc zadbać o odpowiednie dotlenienie potomka i zaczerpnąć świeżego powiewu wiosennej aury, bez problemu możemy wykorzystać do tego Croozer Kid jako zwykłą spacerówkę. Wygodna w prowadzeniu, z odpowiednią ilością miejsca na czekające nas zakupy, nie umniejsza komfortu podróżującego w niej dziecka. W razie deszczu czy innych niekorzystnych warunków atmosferycznych nasz maluch chroniony jest odpowiednią osłonką, która jednocześnie nie stanowi przeszkody w podziwianiu otaczających go widoków. Jak na spacerówkę przystało, Croozer Kid posiada system szybkiego składania do małych rozmiarów. Umożliwia to łatwe jej przechowywanie w niewielkich mieszkaniach oraz przewożenie w bagażnikach samochodowych.

– Spędzanie czasu z dzieckiem daje wiele radości i przynosi ogromne korzyści. Niezależnie od indywidualnego poziomu kondycji fizycznej, każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie – właśnie dzięki Croozer Kid – mówi Dariusz Marcisz, ekspert ze sklepu internetowego DwaPlusDwa.pl.

Forma aktywnego spędzania czasu zależy od nas samych, dlatego pamiętaj, by nie porywać się na wyżyny, tylko robić to, co lubisz. Nawet przy najmniejszym ruchu, ale regularnym, jesteśmy w stanie podreperować swoją kondycję, dostarczyć organizmowi niezbędnych sił witalnych, a przy tym możemy budować silną relację z naszym dzieckiem.

Comments are closed.