Turystyka

SPA&Wellness na jesienne chłody

Pinterest LinkedIn Tumblr

Witam,

Szanowni Państwo reprezentuję firmę HotelsCombined- operatora i właściciela wyszukiwarki obiektów noclegowych z całego świata. Nasz serwis internetowy jest dostępny w 39 językach (w tym także po Polsku), miesięcznie odnotowuje przeszło 20 milionów użytkowników, dysponuje 5 milionami zdjęć obiektów noclegowych, 7 milionami opisów i map. W swojej bazie posiadamy przeszło 400 tys obiektów noclegowych a wśród nich hotele, hostele, apartamenty oraz inne.

Współpracujemy z wieloma dziennikarzami, wraz z nimi na podstawie naszych danych publikujemy ciekawe treści na takich portalach jak The Huffington Post- http://www.huffingtonpost.com/hotelscombinedcom/starapproved-stays-where-_b_3911125.html lub CNN- http://travel.cnn.com/food-thought-worlds-coolest-hotel-dining-experiences-469041

Przy współpracy z dziennikarzem przygotowaliśmy artykuł o Spa&Wellness, popularnych zwłaszcza w okresie jesiennym, który kierujemy głównie do kobiet.

Czy bylibyście Państwo zainteresowani jego publikacją?

Poniżej znajduje się treść artykułu, z oznaczonymi miejscami na zdjęcia. Bardzo proszę przed publikacją o przesłanie linka to artykułu w celu weryfikacji.

Pozdrawiam,
Łukasz Michta
lukasz@hotelscombined.com

SPA&Wellness na jesienne chłody

Lato skończyło się już definitywnie. Nie możemy więcej wylegiwać się na gorącej plaży, a na narty musimy jeszcze trochę poczekać. Idealnym pomysłem na urozmaicenie tego okresu przejściowego może być wyjazd „do wód”. Hoteli SPA są jednak w Polsce setki. Jak wybrać najlepszy, nie tylko pod względem liczby gwiazdek, ale też stopnia, w jakim będzie odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom? Wraz z portalem HotelsCombined.pl przygotowaliśmy dla Was cztery wyjątkowe propozycje.

Hotel Medical Spa & Wellness Słoneczny Zdrój

Słoneczny Zdrój 01
fot. Hotel Medical Spa & Wellness Słoneczny Zdrój

Słoneczny Zdrój 02
fot. Hotel Medical Spa & Wellness Słoneczny Zdrój

Busko-Zdrój w województwie świętokrzyskim to miejscowość o wyjątkowo ciepłym mikroklimacie – mówi się, że słońce świeci tu przez 277 dni w roku. Stąd właśnie wzięła się nazwa Hotelu Medical Spa & Wellness Słoneczny Zdrój, który umożliwia gościom zadbanie nie tylko o wygląd i dobre samopoczucie, ale również o zdrowie. Oprócz typowej odnowy biologicznej hotel oferuje bowiem zabiegi rehabilitacyjne, które pomagają w leczeniu wielu schorzeń.

Hotel Artus

ARTUS 01
fot. Hotel Artus

ARTUS 01
fot. Hotel Artus

Rodzinny Hotel Artus w Karpaczu jest rodzinny nie tylko z nazwy. Wyjątkowe atrakcje czekają tu zarówno na dorosłych, jak i dzieci. Podczas gdy rodzice relaksują się w SPA, ich pociechami zaopiekują się wykwalifikowani animatorzy. Do dyspozycji małych gości są place i sale zabaw, a także basen ze zjeżdżalnią. Dowodem na wysoką jakość usług jest fakt, że Hotel Artus otrzymał 5 gwiazdek na 5 możliwych w ramach plebiscytu \\\”Hotel przyjazny rodzinie\\\”.

Hotel Bryza
BRYZA 01

fot. Hotel Bryza

BRYZA 02
fot. Hotel Bryza

Przez żołądek do serca – nie tylko z romantycznego, ale i medycznego punktu widzenia. Stąd Hotel Bryza w Juracie, poza zabiegami spa i zajęciami fitness, proponuje gościom również specjalnie skomponowany jadłospis. Dieta Wellness i Fitness nie tylko pomoże zrzucić zbędne kilogramy, ale też wpłynie pozytywnie na zdrowie i poprawi jakość życia.

Hotel SPA Dr Irena Eris
ERIS 01
fot. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

ERIS 02
fot. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby kosmetyków Dr Ireny Eris. Nie każdy jednak ma świadomość, że firma prowadzi również dwa luksusowe hotele spa: w Wysokiej Wsi na Mazurach i w Krynicy Zdroju. Wszelkie zabiegi kosmetyczne odbywają się tam oczywiście przy użyciu firmowych produktów. Ciekawą atrakcją są Siedliska, które tworzą unikalną bazę noclegową znajdującego się w Wysokiej Wsi Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Nawiązując do mazurskiej architektury, w której dominuje mur pruski, te nowocześnie wyposażone wille doskonale łączą tradycję z nowoczesnością.

Comments are closed.