Domowe narzędzia

SuperGlide – nanotechnologia molekularna w powłoce nowych żelazek Russell Hobbs Innowacyjne rozwiązania i nowe parametry odświeżonych żelazek Russell Hobbs

Pinterest LinkedIn Tumblr

Russell Hobbs wprowadza nowe żelazka Easy2Fill, które wyposażone zostały w innowacyjną stopę ceramiczną pokrytą powłoką SuperGlide, zapewniającą do 5 razy gładsze prasowanie i lepszy poślizg żelazka*. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu lejkowi napełnianie żelazka wodą trwa mniej niż 5 sekund, a idealnie wyprofilowane otwory w stopie pozwalają na lepszą penetrację pary wewnątrz tkaniny. Nowe parametry zyskały również inne żelazka marki Russell Hobbs zapewniając komfortowe prasowanie, wygodną obsługę oraz proste przechowywanie urządzeń.
Powłoka SuperGlide zastosowana w żelazku Easy2Fill, powstała przy wykorzystaniu nanotechnologii molekularnej. Dzięki niej stopa żelazka jest bardzo twarda i odporna na zarysowania powstające w kontakcie z metalowymi elementami ubrań takimi jak suwaki, guziki czy ozdobne aplikacje. Ponadto powłoka SuperGlide znacząco zmniejsza współczynnik tarcia, co powoduje, że prasowanie nie wymaga wysiłku i jest delikatniejsze dla tkanin. Z żelazkiem Easy2Fill prasowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze – ubrania stają się do 5 razy gładsze*, nawet w przypadku bardzo mocnych zagnieceń czy tkanin trudnych do prasowania.
Żelazko Easy2Fill w każdym detalu zostało zaprojektowane tak, aby zagwarantować pełną wygodę prasowania. Ulepszona końcówka stożka parowego z wyprofilowanymi krawędziami doskonale sprawdzi się podczas prasowania trudno dostępnych miejsc np. wokół guzików. Unikalny kształt stopy i otworu ułożone pod odpowiednim kątem zapewniają skuteczniejsze wnikanie pary do wnętrza tkaniny, co zdecydowanie skraca czas potrzebny na prasowanie. Ergonomiczny system wlewu wody umiejscowiony z tyłu urządzenia pozwala na bardzo szybkie napełnienie żelazka wodą oraz zmniejsza prawdopodobieństwo rozlania się wody. Żelazko Easy2Fill o mocy 2400W generuje strumienie pary o wartości 40 g/min i 110 g uderzenia pary.
Żelazko Easy2Fill marki Russell Hobbs posiada również funkcję strażaka. Dzięki temu żelazko samo wyłączy się, gdy nie będzie używane (po kilku sekundach w poziomie i po kilku minutach w pionie).

*porównując do modelu Russell Hobbs 17877-56 ze stopą ceramiczną
Sugerowana cena detaliczna – 269 złotych.

Odświeżone modele żelazek marki Russell Hobbs:
Atrakcyjne i stylowe żelazko AutoSteam Pro 18680-56 o mocy 2400W i nieprzywierającą aluminiową stopą. Dzięki dużemu, łatwemu do napełnienia zbiornikowi o pojemności 320 ml, prasowanie może trwać dłużej bez potrzeby uzupełniania wody. Mocny wyrzut pary umożliwia skuteczne usuwanie zagnieceń, a blokada kapania Anti-drip zapobiega plamom na garderobie.
Sugerowana cena detaliczna – 109 złotych.
Drugie żelazko z serii AutoSteam Pro 18681-56 zostało wyposażone w stopę ceramiczną, której powłoka jest trwała, nie przywiera do tkanin, skutecznie rozprowadza ciepło i gładko przesuwa się po materiale. Przewód o długości 3 m umożliwia swobodne posługiwanie się żelazkiem, a funkcja Anti-scale zapobiega osadzaniu się kamienia.
Sugerowana cena detaliczna – 129 złotych.

Siła koloru – żelazko Colour Control 19840-56. Kolor może wpływać na nastrój, emocje i poczucie bezpieczeństwa. Stylowe żelazko parowe o dużej mocy zostało wyposażone w kolorowe wskaźniki zmiany temperatury, dzięki którym od razu zorientujemy się, czy ustawiona temperatura będzie odpowiednia dla danej tkaniny. Kolor niebieski oznacza minimalną temperaturę, zielony określa przedział temperatur przeznaczonych do prasowania tkanin syntetycznych typu nylon, żółty zarezerwowany jest dla ubrań z wełny, fioletowy będzie najlepszy do materiałów bawełnianych, a czerwony wskazuje maksymalną temperaturę. Trwała ceramiczna stopa z łatwością sunie po każdej tkaninie i rozprasowuje nawet najtrudniejsze zagniecenia. Ergonomiczny uchwyt jest wygodny i miękki w dotyku. Potrójny wyłącznik bezpieczeństwa kontroluje pracę urządzenia.
Sugerowana cena detaliczna – 199 złotych.
PowerSteam Pro 19330-56 o zwiększonej mocy 2750 W
i powiększonym zbiorniku na wodę o pojemności 370 ml posiada wyprofilowany stożek parowy, który ułatwia dotarcie do trudno dostępnych fragmentów ubrań np. przy guzikach lub suwakach. W stopie znajduje się aż 439 otworów emitujących parę. Dzięki dużej mocy żelazko szybko się nagrzewa. Pojemnik o zwiększonej objętości zapewnia krótsze napełnianie i daje możliwość dłuższego nieprzerwanego prasowania. Wytrzymała nieprzywierająca stopa ceramiczna równomiernie rozprowadza ciepło, gwarantując gładkie prasowanie. Potrójny wyłącznik bezpieczeństwa kontroluje pracę urządzenia.
Sugerowana cena detaliczna – 299 złotych.

Comments are closed.